2015 Yaz Etek Trendleri

2015 Yaz Etek Trendleri
5 Haziran 2015 tarihinde eklendi, 1.397 kez okundu.

2015 Yaz Etek Trendleri

MiniEtekKombinleriYaz ayları geldiğinde en sevilen kıyafetlerin başında etekler gelir. Rengarenk, farklı desenlerdekietekler bluzlarla kombin edilince hoş bir yaz kıyafeti ortaya çıkar. Peki bu yaz bizi nasıl etek modelleri bekliyor. Bu yazın etek trendleri neler oluyor ?

Deri & Süet Etekler:  

Deri etekler bu yaz özellikle yaz davetleri için hoş bir seçenek oluşturuyor. Deri etekler  V yaka bluzlarla hoş bir ikili oluşturuyor. Bu senenin trendi olan süet ise yaz aylarında bile varlığını devam ettiriyor ve süet etekler farklı modellerle bayanların beğenisine sunuluyor.

Tül Detaylı Etekler:

 

2015 yazının öne çıkan trendlerinden biri de tül detaylı mini etekler oluyor. Bu etekler askılı pullu bluzlarla çok şık duruyor.mini-etek-modasi

Pileli & Fırfırlı Etekler:

Bu yaz pile detaylı ve fırfırlı etekler oldukça revaçta oluyor. Özellikle kat kat fırfır etekler yaz aylarında plaj partileri için hoş bir seçenek oluşturuyor. Pileli eteklerde çiçekli bluzlarla kombin edilerek kullanılabiliyor.

Farklı Desenler & Canlı Renkler :

2015 yaz aylarında eteklerde  etnik, çizgi,  kare ve çiçek desenleri ön plana çıkıyor. Ayrıca eteklerde mavi, nar çiçeği, sarı ve turuncu gibi canlı renkler ön plana çıkıyor.

2015 Yaz Etek Trendleri Resimleri

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html