2015 Topuklu Converse Ayakkabı Modelleri

2015 Topuklu Converse Ayakkabı Modelleri
23 Şubat 2015 tarihinde eklendi, 2.401 kez okundu.

2015 Topuklu Converse Ayakkabı Modelleri

Hem rahatlığı, hem şıklığı ile spor tarzdan hoşlanan herkesin en çok kullandığı ayakkabıların başında converse ayakkabılar gelir. Converse denince akla ilk gelen rahatlığıdır. Bunun yanında uygun fiyatları da converse ayakkabıların çok tercih edilmesinin nedenlerindendir. Çeşit çeşit ve renk renk olması, yaz ve kış aylarında kullanmak için uygun olması yine converse ayakkabıların tercih edilme nedenlerindedir. Hem kot pantolonlarla, hem eşofmanlarla hem yaz aylarında eteklerle, elbiselerle şortlarla kombin oluşturmak için converse ayakkabılar kullanılabilir.

2014-Conakers-Marka-Topuklu-Spor-Ayakkabı-High-Heel-Sneakers-Converse-Shoes-41

Özellikle yaz aylarının en çok tercih edilen ayakkabısı converse ayakkabılardır. Ünlülerin de çok tercih ettiği ayakkabılardandır. Peki, ne tür modelleri vardır. En klasik olanı boyunlu converse ayakkabılardır. Çok geniş renk seçeneği vardır. Daha sonra daha spor görünen boyunsuz converse ayakkabılar üretilmiştir. Aynı rahatlığı vermekle beraber klasik görüntü biraz geride bırakılarak daha spor bir görüntü elde edilmiştir bu model ile. Converse bağcıklı ayakkabılardır. Ancak her defasında bağcıklarla uğraşmak istemeyenler için bağcıksız ayakkabılar converse ayakkabılar üretilmiştir. Sunduğu rahatlığa bir de pratik eklenmiştir bu şekilde.

Converse ayakkabıların bir diğer özelliği de düz ayakkabılar olmasıdır. Zaten spor ve rahat olması ile ön plana çıktıkları için converse ayakkabıların düz olması çok doğaldır. Ancak son yıllarda topuklu olarak tasarlanarak da aynı rahatlığı ve spor havayı vermektedir converse ayakkabılar. Bunlarda da yine bağcıklı, bağcıksız ve topuk kısmı bazı detaylarla süslenmiş modeller mevcuttur. Kendini sürekli yenileyen converse ayakkabılar birbirinden şık ve rahat modelleriyle daha uzun süre hayatlarımızın vazgeçilmez parçalarından olacaktır.

2015 Topuklu Converse Ayakkabı Modelleri Resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html