2015 Modasında Uzun Kolyeler, Uzun Modeller

2015 Modasında Uzun Kolyeler, Uzun Modeller
6 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.654 kez okundu.

2015 Modasında Uzun Kolyeler, Uzun Modeller

Yaz aylarının tadını aslında daha yeni çıkarmaya başlıyoruz. Ortalama bir hafta sonra birçoğumuz aylar öncesinden yaptığı tatil planını hayata geçirecek ve birçoğumuz tatil hayallerine kavuşacak. Peki, tatil bölgelerinde ve gündelik hayatımızda giyeceğimiz kıyafetleri şimdiden hazırlarken Takılarımıza da bu hazırlıklar arasında t-yer vermeye başladık mı acaba? 2015 modasının bizlere getirdiği takı modellerinden biri de uzun kolyeler. Uzun zincirlerden bahsetmiyoruz, alışılmışın dışında uzun kolye tasarımlarından bahsediyoruz. Bu kadar uzun kolyeleri nasıl kullanacağım? Uzun kolyeleri ne ile kombinleyeceğim? Uzun kolyelerin kullanımı rahat olur mu acaba? Gibi pek çok soru aklınıza geliyor biliyoruz. Ancak her sorunun cevabını sizin için vereceğiz bu yazımızda.

Birbirinden güzel ve birbirinden farklı uzun Kolyelerinizi sade düz formda bir elbise ya da gene sade düz bir etek-büstiyer ikilisi üzerine kullanabilirsiniz. Kıyafetiniz sade olduğu için gözler direkt kolyeye kayacaktır ve kolyeniz amacına ulaşmış olacaktır. Bu şekilde bir kombin ve aksesuar seçimi yaptığınızda, iş yerinize bu şekilde gidebilirsiniz. Yahut bir iş toplantısında, özel bir yemekte de bu şekilde bir kombin yapabilirsiniz.

Daha salaş ama gene aynı şekilde sade renklerden oluşan kıyafet kombininiz ile, daha cıvıl cıvıl bir uzun kolye tercih edebilirsiniz. Bu sayede gene düz bir kombine takınız ile hareket katmış olacaksınız. Ayrıca göze de hitap eden bu uzun kolyeler ile şıklığınızı da tamamlamış olacaksınız.

Eğer minyon tipli iseniz uzun kolye tercihi yaparken çok iri taşları yahut boncukları olan Uzun Kolyeleri tercih etmeyiniz. Fizik olarak zaten küçük bir yapıya sahipsiniz, bir de abartı derecede büyük kolyeler kullanırsanız güzelliğiniz ikinci planda kalacaktır.

Eğer sadelikten yana bir bayansanız zincirin çok kullanıldığı, diğer detaylara daha az yer verilen kolyeleri tercih etmeniz daha güzel olacaktır. Bu sayede hem şık bir görünüm elde etmiş olacaksınız, hem de sade ve soft çizginizden kaymamış olacaksınız.

Uzun kolye modellerini evde uzun Zincirlerinize uygulayarak da oluşturabilirsiniz. Boncuk vs. süslemeler ile detaylandıracağınız kendi tasarımınız olan uzun kolyeler, sizin için takması daha keyifli bir aksesuara dönüşecektir.

2015 Modasında Uzun Kolyeler, Uzun Modeller Resimler

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html