2015 Lif Örnekleri ve Yeni Lif Modelleri

2015 Lif Örnekleri ve Yeni Lif Modelleri
15 Eylül 2014 tarihinde eklendi, 24.181 kez okundu.

Hobilerimiz bizler için hayatın vazgeçilmez alanlarıdır. Özellikle kadınlar yaptıkları elişleri sayesinde kendilerini çok daha iyi hissederler. Çeşitli dikiş, nakış ya da örgü işleir kadınlarımızın vazgeçemediği elişlerindir. Oturduğunuz yerde çok sıkılmadan yapabileceğiniz bir elişi de örme liflerdir. Çok çeşitli örgü tipleri ile hazırlanan lif çeşitleri yapımının kolay olması, kullanışlı ve işe yarar olması nedeni ile favori elişimizdir. Her yıl değişen favori desen ve biçimleri ile lifler bizlere görsel bir şenlik sunuyor.

2015 yılının lif modelleri çok farklı desen ve renklerden oluşuyor.

“Gelin damat” desenli lifler hazırlayarak yeni evli çiftlere hediye etmek çok güzel bir fikir olabilir. Koyu veya açık renk  zemin üzerine “gelin” ya da “damat” figürü örebilir, isterseniz sonradan işleme şeklinde üzerine ekleyebilirsiniz.

Evlerinden uzak yurtlarda veya evlerde kalacak öğrenci yakınlarınız için çok güzel bir seçenekte onların isimlerini yazdığınız lifler hazırlamak olacaktır. 2015 yılının lif modelleri arasında isimli olanları çok moda. Bu şekilde öğrencilerin lifleri birbirine karışmayacaktır.

2015 Lif Örnekleri ve Yeni Lif Modelleri

2015 yılının lif modelleri arasında çeşitli hayvan desenleri olanlar çok revaçta. Bu modeller özellikle çocukların sevdiği hayvanlardan hazırlanırsa çok yaratıcı olabiliyor. Yakınlarınız çocuklarına köpek, kedi, kuğu gibi hayvanların figürleri olan lifler hazırlayabilirsiniz. Böylelikle hem onların unutamadığı bir hediye yapmış hem de çocuklara hayvan sevgisi aşılamış olursunuz.

Yine geometrik şekillerle hazırlayacağınız lifler 2015 yılının gözde lif modelleri arasında. Zevkinize göre diyagonal, üçgen, yıldız biçiminde figürlü lifler renk uyumuna da dikkat ettiğinizde çok güzel olacaktır.

Etiketler:

2015 Lif Örnekleri ve Yeni Lif Modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. furkan zengin diyor ki:

    ben sevdim ama şöyle açık bir lif gösterir misin.

Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html