2015 Kıvırcık Saç Kesim Modelleri

2015 Kıvırcık Saç Kesim Modelleri
23 Ocak 2015 tarihinde eklendi, 3.608 kez okundu.

2015 Kıvırcık Saç Kesim Modelleri

” Değişim herkese iyi gelecek ve enerji verecektir ” felsefesiyle yola çıkarak saç makerlar 2015 sezonu saç kesimlerinde moda sayfalarını ve ekranları yerinden oynatacak kıvırcık saç modelleri ile sezonda göz alıcı bir hâkimiyet oluşturuyorlar. Kıvırcık saçlara hiçbir model uygulanmasa bile, doğal görüntüsü ile de gayet havalı durmakta. Fakat öyle ki biraz değişik kesimlerle seksi ve zarif görünmektendi zarar gelmez.

Uzun saçlı kısa saçlı bayan ya da sarışın, esmer bayan gözetmeden, bu sezonun kıvırcık saç modelleri, feminen bir görünüm sağlamakta ve seksi bir görünüm oluşturmakta. Kısa saç modellerinde, önleri uzun arka tarafı kısa bırakılmış bir kesimle, arkaya sprey ya da jöle yardımı ile yüksek bir bombe verilerek kulağa doğru paralel ayrılan ön kısım dağınık bırakılabilir.

Omuz hizasındaki saçlar içinde aynı uzunlukta saç kesimi ile saçlar ortadan ayrılarak kullanılabilir. Bu tarz dingin bir kesim, özellikle sarışın bayanlarda harika bir görünüm oluşturacaktır. Çok kısa saçlar için ise önde, yana ayırdığınız kıvırcık saçı dağınık bırakarak, üst kısma dalgalı bir görünüm verip ense tarafında düz fön çekerek, birçok modeli içinde barındıran farklı ve gotik bir stil oluşturabilirsiniz.
Güzelliğin en önemli tamamlayıcısı olan saçlarınızı, profesyonel kuaförlerin ellerine bırakarak yüz tipinize göre, doğru kesimi oluşturup, 2015 sezonunda pozitif enerjinin tadına varın.

Kıvırcık saç kesim modellerinin yanında, havalı ve genç bir görünüm için, sezonun şeftali çekirdeği tonlarındaki renklerinde, cilt renginize uygun olarak seçerek, modaya ayak uydurmakla kalmayıp, ideal saç modeli ve saç renginizi de belirlemiş olursunuz.

2015 Kıvırcık Saç Kesim Modelleri Örnekleri

2015 Kıvırcık Saç Kesim Modelleri hakkında bilgi almak için yukarıdaki yazımızı okumanızı ve yeni moda kıvırcık saç kesim modellerine ait resimleri görmek için de aşağıdaki galerimize göz atmanızı tavsiye ederiz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html