2015 Kamuflaj Modası

2015 Kamuflaj Modası
9 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 3.162 kez okundu.

Kamuflaj Kombinleri 3

Kamuflaj desenlerini taşıyan kıyafetler son yıllarda hayatımıza hızlı bir giriş yaptı. Geçen yıllarda gördüğümüz gibi 2015te de bir çok aksesuar ve kıyafetlerde kamuflaj desenlerine sık sık rastlayacağız. Kamuflaj desenleri baskın olarak pantolon, gömlek, ayakkabı, mont, ceket ve daha bir çok aksesuarda kendini gösteriyor. Genellikle sokak modası kombinlerinde yer alan kamuflaj desenler 2015 ylınının vazgeçilmezleri arasınlada ki yerini koruyor. 2015 kamuflaj modası bu yıl renk ve desenleri ile çok konuşulacak gibi görünüyor. Spor şıklığın simgelerinden bir tanesi olan kamuflajlar doğru kombin edilmediğinde çok göz yorucu bir görünüm oluşturacaktır.

Kamuflaj Modelleri

Kamuflaj desenli kıyafetler nasıl kombin edilmelidir?

Sokak modasının ve spor şıklığın en dikkat çeken tarzları arasında yer alan kamuflaj desenli kıyafetler 2015 yılı modasına da kendini gösteren kamuflaj desenler ve bulunduğu kombinler ile yine yılın gözdesi olmayı başaracak gibi görünüyor. Ancak kamuflaj desenli kıyafetleri doğru kombinlemek sahip olmaktan çok daha önemli!

Kamuflaj desenli kıyafetlerle doğru bir kombin oluşturmak için siyah, beyaz ve kahve tonlara ağırlık verilmesi gerekir. Kamuflaj kombinleri oluştururken çok fazla renk kullanılmamalıdır. Bunun nedeni ise fazla renk tonu kullanıdığınız da göz yorucu ve karmaşık bir görünüm oluşturmasıdır. Kamuflaj desenlerle kombin oluşturmak için örneğin kamuflaj desenli bir jean pantolonu tek renk tişört, siyah ceket ve siyah ayakkabı ile kombinlediğinizde şık ve bir o okadar da sade bir görünüm elde edebilirsiniz. Kamuflaj desenli bir gömlek ile jean pantolon ya da yüksek bel bir kalem etek ile ince ve yüksek topuklu ayakkabılar ile mükemmel kombin oluşturulabilir. 2015 kamuflaj modasında yalnızca gömlek, pantolon ve ceketlerde değil çanta, ayakkabı gibi bir çok aksesuarda kamuflaj desenlerini görmek ve kombin oluşturmakta mümkün. Sizler için hazırladığımız 2015 kamuflaj modası fotoğraflarını inceleyerek de fikir sahibi olabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html