2015 İLKBAHAR/YAZ MODASINDA, TAYTLAR ÖNE ÇIKIYOR

2015 İLKBAHAR/YAZ MODASINDA, TAYTLAR ÖNE ÇIKIYOR
21 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.038 kez okundu.

2015 İLKBAHAR/YAZ MODASINDA, TAYTLAR ÖNE ÇIKIYOR

Kadınlar, güzel giyinmeye önem verdikleri kadar rahatlığa ve konfora da önem verirler. Günlük hayatta, yazlıkta ve iş hayatında, kısacası her yerde rahat ve şık olmak isterler. Bunun için de, moda olan ve içinde kendilerini rahat hissettikleri kıyafetleri giyerler.

Son yıllarda trendi iyice yükselen taytlar, günlük kullanım ve özel davetlerde kullanım açısından oldukça rağbet görmektedir. Bunun sebebi, hem spor hem de abiye taytlar bulabilmeleri ve içinde son derece rahat etmeleridir. Hem zayıf, hem de kilolu hanımlar için oldukça güzel bir alternatiftir. Hatta kilolu hanımlar, pantolon bulmakta zorlandıkları için sadece tayt giymektedirler.

Muhafazakar tarzda giyinen bayanlar bile evde giydikleri tayttan vazgeçemezler. Uzun tuniklerle de giyilebilen taytlar sayesinde, günlük hayatlarında ve iş yaşamlarında da kullanabilmektedirler.

Spor taytların cıvıl cıvıl desenleri, yazın habercisi gibi

2015 yazında, sokaklarda bolca göreceğimiz taytlar, cıvıl cıvıl desenleri, canlı renkleri ile kadınların büyük ilgisini çekecek. Özelikle küçük çiçek desenli taytlar, ekoseli taytlar ve baskılı taytlar son  derece idealı ve trend olacağa benziyor. Bunun yanı sıra, düz renklerdeki canlılık da göz ardı edilemeyecek kadar büyüleyici. Spor tayt, günlük kullanım için gayet iyi bir seçim olacaktır. Tişörtlerle güzel bir kombin yapılabilir. Ayakkabı olarak ise, babet, parmak arası terlik, sandalet ve spor ayakkabı kullanılabilir. Omuza takılan büyük çantalarla tarz yaratılabilir.

Abiye taytlardaki zarafet oldukça etkileyici

Özel davetler, düğün ve nişan gibi günlerde giyilen abiye tayt modellerinde de birçok seçenek var. Işıltılı taytlar, cepli klasik taytlar, deri taytlar ve işlemeli taytlar gibi. Bu taytlar ise, uzun abiye bluzlarla ve abiye ceketlerle oldukça güzel kombin edilebilir. Ayakkabı olarak da, platform ayakkabı veya stiletto ayakkabılar giyilebilir.

Tayt Modelleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html