2015 ilkbahar/yaz Aksesuar Trendleri

2015 ilkbahar/yaz Aksesuar Trendleri
6 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 1.278 kez okundu.

2015 ilkbahar/yaz Aksesuar Trendleri

2015 ilkbahar/yaz Aksesuar Trendleri Modelleri

Aksesuar, bir kıyafeti tamamlayarak kıyafeti farklılaştırır ve kıyafetin daha da şık görünmesini sağlar. Bu nedenle şık ve zarif görünmek için kıyafet kadar aksesuar seçimi de önemlidir. Bunu bilen moda tasarımcıları da her sene farklı aksesuarları ön plana çıkararak kreasyonlarında kullanır. Peki 2015 senesinde hangi aksesuarlar trendolacak ?
Oversized & Otantik Takılar:
2015 senesinde tüm Dünyayı  70’ler modası sardığı için ve 70 ‘ler modasında da salaş görünüm ve bohem tarz moda olduğu için bu tarz, aksesuarlara da yansıyor. Deriden yapılmış takılar, çiçek motifli kolyeler, bol örgülü canlı renklerdeki otantik bileklikler kıyafetlerde oldukça fazla kullanılıyor. Takılarda bu sene ayrıca oversized eğilimi de görülüyor. Bunun yanında büyük madalyonlar, Cuff bilezikler, zincir kolyeler bu senenin öne çıkan diğer aksesuar trendleri arasında yerini alıyor.
Barok Tarzı Gözlükler :
2015 yaz aylarında tüm aksesuarlarda ve renklerde barok tarzı hakim oluyor, barok tarzından gözlüklerde nasibini alıyor. Gözlüklerde genel olarak yuvarlak ve kavisli modeller bu sene oldukça revaçta oluyor. Gene aynalı gözlükler ve  renkli camlı gözlüklerle de bu yazın diğer trendleri arasında yerini alıyor.
Kalın Kemerler :
Bu sene her türlü kıyafetle kemer takma modası geri geliyor. Elbiselerden, tuniklere, uzun kazaklardan salaş bluzlara kadar her kıyafetin üzerine kalın kemerler  takılıyor. Bu kemerlerden özellikle deri olanları daha fazla tercih ediliyor.
Yuvarlak& Tote Çantalar:
Bu yaz daire ya da küre şeklindeki çantalar oldukça trend oluyor. Bunun yanında çapraz takılan çantalar özellikle bohem tarzı yakalamak isteyenlerin tercihi oluyor. Özel davetlerinizde kullanabileceğiniz bantlı portföylerde bu senenin dikkat çeken diğer bir detayı oluyor. Günlük hayatta ise pratik kullanımlı  tote çantalar popüler oluyor.  Özellikle desenli ya da metalik renkli tote çantalar oldukça tercih edileceğe benziyor.

2015 ilkbahar/yaz Aksesuar Trendleri Resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html