2015 Genç Kız Yüzük Modelleri

2015 Genç Kız Yüzük Modelleri
22 Şubat 2015 tarihinde eklendi, 1.939 kez okundu.

2015 Genç Kız Yüzük Modelleri

Şıklığımızın bir başka belirleyicisi olan takılarımızı seçerken çok dikkatli ve özenli davranmamız gerektiğini unutmamalıyız.Çünkü bizim aslında çok masum olduğunu düşündüğümüz aksesuarlar gizli gizli kişiliğimizi ele veren casuslar olarak düşünülebilir.

Onların size dost olduğunu anlayabilmeniz için tarzınıza en yakın olanlarını seçmelisiniz ki üzerinizde emanet gibi durmasın ben aslında buraya ait değilim diye bağırmasın.Seçtiğimiz yüzükler de tarzımızı ortaya koyabilecek kadar güçlülerdir. Özellikle gençlerin tercihleri arasında olması gereken modellerden olan hayvan figürlü özellikle yılan figürlü yüzükler bu sezon da farklı tasarımlarla tercih edilebilirler.

Sadece hayvan değil çeşitli dini motifler Arapça harfi desenli tasarımlar da dikkat çeken diğer seçenekler arasında sayılabilir Çok renkli ve ışıltılı rengarenk ve düz alyans kesimine sahip yüzükler fazla şatafatı sevmeyen ama takısına da güvenen arkadaşların tercih edebilecekleri arasında.Klasik giyinmeyi seven ve klasikten hiçbir zaman vazgeçmeyecek olan hanımların da tercihleri genellikle Osmanlı figürleri taşıyan büyük renkli ve değerli taşlardan meydana gelmiş olan yüzükler olacaktır.

Özellikle dizilerin hayatımıza kattığı bu Osmanlı motifli tasarımlar kadınları mücevher kullanmaya özendirmiş ve onların gizli güçlerinden faydalanmalarını sağlamıştır.Her ne kadar fiyatları el yaksa da bundan vazgeçmek istemeyen kadınlar uygun fiyatlara ada onlara ulaşmayı başarıyorlar.

Yüzüklerde kullanılan astrolojik detaylar da diğer ilgi çeken tasarımlar arasında özellikle güneş detaylı olanlar gücü ve doğa sevgisini çağrıştırabilir.Yine eklem yüzükleri de modasını sürdürmeye devam ederken daha da farklı tasarımlarıyla karşımıza çıkabilir.Kral ve kraliçe tacı tarzında kesilmiş ışıltılı taşlara sahip yüzüklerde tercihleriniz arasında olmalı gücünüzü göstermek istediğiniz kişilerle buluşurken bunları tercih etmelisiniz.

2015 Genç Kız Yüzük Modelleri Resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html