2015 En Güzel Bayan Parfümleri

2015 En Güzel Bayan Parfümleri
21 Şubat 2015 tarihinde eklendi, 2.382 kez okundu.

Bayanlar ayakkabı ve çantalara doyamadıkları gibi, güzel parfümlere de asla hayır diyemezler. 2015 parfümleri çekici kokuları ile en seksi kadın parfümleri kategorisinde yerlerini alıyorlar. Bal aromalı kahve kokuları sonbahar ve kış aylarına özgü en çekici ve seksi kokulardır. 2015’in en çok beğenilen bayan parfümleri; Down town Calvin Klein, Dolce & Gabbanna Intense, Juicy Couture Viva La Juicy Noi, Fendi L’Acquarossa ve Michael Kors Sexy Amber olarak karşımıza çıkıyor.

Down Town Calvin Klein: Eşsiz kokusu ile akıllarda kalan ve seksi olduğunuzu hissetirecek bir parfümdür. Modern ve seksi kadınların vazgeçilmez kokusu. Derinlerde sedir ağacı, tütsü, kadifemsi musklar, ortalarında menekşe yaprağı, gardenya taç yaprakları, en tepede ise portakal çiçeği, yeşil armut, ağaç kavunu kokularını barındırır.
Dolce & Gabbanna Intense: Kadınsı ve seksi kokulardan oluşan Dolce & Gabbanna kremsi yumuşaklığı ile beyaz çiçeklerin kokusunu barındırır. İçeriğinde sandal ağacı, güneş çiçeği, vanilya, yeşil mandalina, böğürtlen, yasemin, Hindistan cevizi, portakal çiçeği ve incir kokularını barındırır.

bayan-parfumu-budur

Juicy Couture Viva La Juicy Noi: Kesinlikle seksi ve tatlı bayanların en güzel kokularından biridir. Bu kokudan asla vazgeçemeyeceksiniz. İçeriğinde vanilya, sandal ağacı, karamel, ambar, gardenya, yasemin, hanımeli, mandalina ve yabani çiçek barındırır.

bayan-parfumleriFendi L’Acquarossa: Kadın kokuları arasında en çarpıcılardan biridir. Kelime olarak “kırmızı su” anlamına gelir. Etkili ve iz bırakıcı bir koku arıyorsanız en mükemmel parfümü almış olursunuz. İçeriğinde Endonezya paçulesi, mis, kırmızı sedir ağacı, portakal çiçeği, manolya, kalabria bergamotu ve sisilya mandalinası barındırır.

Michael Kors Sexy Amber: Hafif bir koku olmasına rağmen şehvetli ve çekici kokusuyla baştan çıkarıcı etkiye sahiptir. İçeriğinde yasemin, sandal ağacı ve amber barındırır.
2015 parfümleri ile herkesin başını döndürmeye devam edeceksiniz.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html