2015 Deri Etek Modası

2015 Deri Etek Modası
6 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 2.141 kez okundu.

Her yıl dolapların büyük bir kısmını kaplayan deri kıyafetler bu yılda yine vazgeçilmezler arasında olacak. Alışıla gelmiş deri kıyafetlerin yerini bu sezon deri eteklere bırakıyor.Deri etek modası bu sezon fazlasıyla iddialı, böyle giderse sezona damga vuracak gibi görünüyor. Deri etekler özellikle min olarak tercih edilsede bu yıl diz altı modelleride göz önünde olacak. Ancak diğer modellerde oldukça iddialı. 2015 deri etek modelleri şimdiden satışa sunuldu. Hem rahat hemde kış mevsiminde sıcak tutan deri etek modelleri hem sunni deri hemde gerçek deri olarak üretilmektedir. 2015 deri etek modasında daha çok parlak ve göze çarpan modeller tercih edilmiş, rengarenk asimetrik veya düz kesim deri etekler bu sezonun en çok kullanılıcak parçalarında biri olacak gibi. Genellikle sade bir tasarım olan deri eteklerin kombinleride oldukça kolaydır. Salaş rahat bluzlar ve gömlekler kullanılarak kombin tamamlanabilir.

2015 deri etek modasında göreceğimiz modeller çan etek, kalem etek, mini etek ve midi eteklerdir.

Çan etek: yaz aylarının en gözde kıyafetlerinden bir tanesi çan etek modelidir. Popülerliğini sonbahar kış sezonunada taşıyan çan etkeler deriye çok yakışmış ve kombinlemeside oldukça rahat. Daha çok açık renk kıyafetlerle kombinleyerek şıklığı yakalayabilirsiniz.

Kalem etek: topuklu ayakkabi ile kombiblenmesi yeterli olacaktır. bu model kusursuz görünmenizi sağlayacaktır.

Mini etek: uzun ve güzel bacaklara sahipseniz deri mini etek giymeyerek büyük bir hata yapıyorsunuz. Görünümünüze çekici bir hava katan deri mini etekler açık renk kıyafetlerle kombinlendiğinde ayrı bir tarz olacaktır.

Midi boy: kısa boylu olduğunun düşünen kadınlar için midi boy deri etekler çok iyi bir seçenektir.

Sizler için derlediğimiz 2015 deri etek modası fotoğraf galerimize bakarakda fikir sahibi olabilirsiniz.

Etiketler:

2015 Deri Etek Modası Konusuna 1 Yorum Yapıldı
Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html