2015 Büyük Beden Gelinlik Modelleri

2015 Büyük Beden Gelinlik Modelleri
5 Şubat 2015 tarihinde eklendi, 1.556 kez okundu.

2015 Büyük Beden Gelinlik Modelleri

Her bayan için kusursuz olması gereken tek gün düğün günüdür. Bu kusursuz günde kusursuz bir gelinlik giymelisiniz. Konuklar size hayranlıkla bakmalı hatta kıskanmalıdır. Malesef her insan mükemmel bir vücut yapısına sahip değildir. Ama öyle gelinlikler vardır ki sizi mükemmel gösterir.

Sizin vücut proporsiyonunuza göre mükemmellikler yaratabilecek onlarca tasarımcı sizleri 2015 yılında en gözde tasarımlarıyla selamlıyor.

2015 büyük beden gelinlik modasında da bu mükemmelliği yakalayabilirsiniz. Bu modanın içinde bayanların fazla kiloları gizlemek için tercih ettiği kabarık gelinlik modelleri ilk sırada yer alıyor. Çeşitli süslemeler ile sadelikten kurtarabilir ve konukların ilgisinin fazlalıklardan çekip gelinliğe verebilirsiniz. Bunun yanında dantel ve çeşitli taşlarla daha da dikkat çekici gözükebilirsiniz.

2015 büyük beden gelinlik modasının içinde fazla kilolarına rağmen hala cesaret sahibi bayanlar için mini gelinliklerde yer alıyor. Şık ve güzel görünmek için her bayanın aklında olan uzun kuyruklu gelinliklerde büyük beden gelinlik modasının gözdesi halinde. Kollarını gizlemek için uzun kollu gelinlikler büyük bedenli bayanlar için doğru bir seçim olacak.2015 büyük beden gelinlik modelleri sizi moda evlerinde bekliyor. Büyük beden gelinlik modelleri diğer gelinliklere göre fiyat bakımından da biraz kabarık. Gelinlik modelleri ortalama 2000 liraya sizlere sunulacak. Tabi iş sadece gelinlikle bitmiyor.

Doğru makyaj ve doğru saç modeli ile yılın en gözde gelini olabilirsiniz. Sizin o güzel vücutlu bayanlardan hiçbir eksiğiniz ya da fazlanız yok. Kendinizi gizlemeye ya da kendinizden utanmaya gerek yok. Gülümsemenizi eşinizden hiç eksik etmeyin.

2015 Büyük Beden Gelinlik Modelleri Fotoğrafları

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html