2015-2016 Gelinlik ve Düğün

2015-2016 Gelinlik ve Düğün
5 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 858 kez okundu.

2015-2016 Gelinlik ve Düğün

Etiketler: 2015-2016 Gelinlik ve Düğün, Gelinlik Modelleri, Gelinlik, Düğünler, Düğün Resimleri

Geçtiğimiz yıllarda tercih edilen straplez gelinlikler, 2015-2016’da tarihe karıştı. 2015-2016 Gelinlik ve Düğünlerini sizlere sunmaktayız.Yeni sezon gelinlik modellerinde fransız güpürlü askılar dikkat çekerken, gelinlik eteğini kabarık gösteren jüponların da geçmişte kaldığını görüyoruz. Transparan göğüs kısmı ile ilgi odağı olan yeni sezon gelinliklerdeki detayların en aza indirgenmesi ve dantellere çokça yer verilmesi gösterişliliği bir kenara iterek, sadeliği ön plana çıkarıyor. Serin havalarda bir nebze omuzları ve sırtı koruyacak olan tülden ya da tüyden tasarlanmış pelerinler de yeni gelinlik modasının ayrılmaz bir parçası halinde gelinlerin seçimine sunuluyor. İki parça halinde, özellikle göbeği açık olarak tasarlanmış gelinlik modelleri ise, orijinal bir gelinlik seçimi yaparak unutulmaz bir görünüm sergilemek isteyen gelinler için bir numarada yer alıyor. Kırık beyaz, uçuk pembe, krem rengi ya da beyaz renklerdeki gelinliklerin moda olduğu 2015-2016 sonbahar-kış sezonunda, gelin çiçeği ile uyumlu renkteki cıvıl cıvıl renkli ayakkabılar da dikkat çekiyor. Kuyruklu ya da kısa ve kabarık duran duvaklar, gelinliğinin modeline göre seçilmek üzere gelinlerin tercihine sunuluyor.

Son günlerde revaçta olan düğün çeşitleri ise; tekne düğünü, kır düğünü, plaj düğünü, tarihi mekanlarda yapılan düğünler, sosyal tesislerde organize edilen düğünler, eğlence mekanlarında, restaurantlarda, otelde ve düğün salonlarında yapılan düğünler şeklinde sıralanıyor.  Düğün tercihleri bütçenize göre değişim gösterebileceği gibi, mevsime göre de değişiklik gösterebiliyor. Yaz ve ilkbahar aylarında tekne düğünü, kır düğünü, plaj düğünü daha çok tercih edilirken, kış ve sonbaharda, daha çok kapalı ortamlarda yapılan düğünlerin gözde olduğunu görüyoruz. Kısıtlı bütçesi olanlar, sosyal tesislerde düğün yapmayı tercih edebilirler. Çünkü sosyal tesisler, şehirlerin en güzel yerlerinde bulunur. Özellikle deniz veya orman manzaralı yerlere yapılmış olan sosyal tesisler, belediyenin bünyesinde olduğu için de bütçenizi sarsmayacaktır. Fakat bütçe konusunda bir kısıtlamanız yoksa ve fotoğraf çekimine önem veriyorsanız, gemide ve plajda yapılacak olan düğün çekimlerinde, her fotoğrafın fonu büyüleyici olacaktır. Fotoğrafçınızın da rolü bu konuda büyük elbette ki. Bu sebeple fotoğrafçı seçerken mutlaka geçmişte yaptığı çekimleri incelemelisiniz. Ayrıca düğünlerde kullanacağınız nikah şekerleri de bu unutulmaz günde önemli bir yer tutacaktır. Mekana göre nikah şekeri seçmeniz, detayların zarifliğini ve uyumunu hoş bir şekilde misafirlerinize ortaya koyacaktır. Örneğin bir tekne düğününde denizci çapası simgesini taşıyan, plaj düğününde ise denizkızı veya deniz kabuğu şeklinde süslemelerle uygun renkte sunacağınız nikah şekerleri, orijinal fikirlerinizle bütünleşerek, sonsuzluğunu koruyacaktır.

 

Organizyon şirketleri veya düğün yapılan yerin sahibi tarafından belirlenen seçenekler kapsamında, genellikle süsleme konusunda sizlerin de fikri alınıyor. Mekana göre seçeceğiniz renk ve detaylarla, düğününüzü orijinal fikirler bütünlüğünde gerçekleştirerek bu özel güne siz de katkı sağlayabilirsiniz.

2015-2016 Gelinlik ve Düğün Resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html