2014 – 2015 Sonbahar Kış Bayan Moda Renkleri

2014 – 2015 Sonbahar Kış Bayan Moda Renkleri
9 Temmuz 2014 tarihinde eklendi, 2.109 kez okundu.

Sonbahar yaklaşıyor. Günler hafiften kısalmaya, havalar serinlemeye yüz tutuyor. Artık akşam gezmelerinde yanımıza  hafif hırka ve montlarımızı alıyoruz. Sonbahar kendine özgü melankolisi ile ruh halimizide değiştiriyor.

Bu durum giysi seçimlerimize yansıyor elbette. Yaza göre daha tutarlı modeller ve ona göre renkler seçiyoruz elbette.

2014 Sonbahar Kış Bayan Moda Renkleri son derece özgün ve yaratıcı bir skalada.

2014 Moda Renkleri

2014 Moda Renkleri

2014 sonbaharında yeşillere bürünecek gibi görünüyoruz. Hem de  çeşit çeşit yeşil! Ihlamur yeşili, koyudan açığa zümrüt yeşilleri, cevizi yeşiller bizi doğanın harika kollarında hissettirecek. Hardal rengi ve tonları sonbaharın vazgeçilmez rengidir. Yeşilin tonları ile kombinlenmiş hardal renkleri 2014 sonbaharında karşımıza çıkacak.

2014 Sonbahar Kış Bayan Moda Renkleri’nde güvercin grisi, kahverengi kombinleri de son derece  revaçta olacak. Her zaman mürdüm rengi ile sonbahar birbirini çağrıştırır. Hazır giyim koleksiyonlarında fuşya, şarabi ve bordolarla ile kombinlenmiş mürdüm renkleri yine revaçta olacak.

2015 Moda Renkleri

2015 Moda Renkleri

Nude renkler, kremler daha koyu tonlarıyla çeşitlendirilerek sonbaharda karşımıza çıkacak. Yine tabalar ve beyazlar 2014 Sonbahar Kış Bayan Moda Renkleri arasında olacak.

Maviler tabii ki, çeşit çeşit maviler bu sonbahar içimizi ısıtacak. İster cobalt maviyi tercih edin, ister daha soft griye çalan mavilere, isterseniz lacivert tonlara  yönelin.

2014 Sonbahar Kış Bayan Moda Renkleri arasında bu renklerden birini tercih edebilirsiniz, zevkinize kalmış.

Kendinizi ve ruhunuzu yansıttığınız renklerle dolu nefis sonbaharlar geçirmeniz dileği ile.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html